İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa Yakasında Tüm ilçe ve mahallelerinde profesyonel apartman merdiven temizlik hizmetleri sunmaktayız.


İstanbul’da merdiven temizliği

Merdiven boşluklarının sürekli ve düzenli temizliğine bakım temizliği denir. Nisan Temizlik şirketi tam da bu konuda uzmanlaşmıştır. Tecrübeli, yetkin temizlik kadromuz ile size uzun vadede yüksek kaliteli bir temizlik hizmeti garanti ediyoruz. Müşteri olarak, sağlanacak temizlik hizmetlerini ve temizlik aralığını siz belirlersiniz.

Kural olarak, merdiven boşluğu haftada bir temizlenir fakat haftada bir apartman temizliği bazen yetersiz olabilir. Apartmanların giriş çıkış sirkülasyonuna göre haftada bir defa olan haftada iki defaya çıkartılır ve daha detaycı bir temizlik elde edilebilir. temizlikler Pencerelerin veya bodrumun temizliğinin her hafta yapılması gerekmez. Bu işin yapılacağı zaman dilimi bina temizlik şirketi ile kararlaştırılır.

Firmamız 10 yıldır bina temizliği alanında çalışmakta ve çalışanlarının çok fazla tecrübesi bulunmaktadır. Müşterilerimizin taleplerini karşılamak için firmamız sadece eğitimli personel kullanmaktadır.

Farklı zeminlerin nazikçe temizlenmesi için her lekeyi çıkarmak için özel temizlik maddeleri kullanılır. Genel konseptte, işlendikten sonra yeni gibi görünen yüksek kaliteli halılar da temizlenir. Ev sahipleri ayrıca merdiven boşluğu temizleme hizmetlerinden de yararlanabilir.

Bu işin yanı sıra pencere temizliği de üstlenilir. Kapsamlı çalışmadan sonra, müşteriler tamamen farklı bir bakış açısına sahip olurlar. Bu hizmet özellikle üst katlarda yaşayanlar arasında popülerdir. Bazı binalarda pencerelerin dışına çıkmak kolay değildir. Düşme riski büyüktür. Deneyimli çalışanlarımız da bu tür durumlarla ilgili deneyime sahiptir.

Özel ve ticari müşterilerimiz için İstanbul’da profesyonel merdiven boşluğu temizliğimizle küçük ve büyük merdiven boşluklarını sizin için temizliyoruz. Nisan Temizlik şirketi, merdiven boşluğunuzun yeni bir parlaklıkta parlaması için her merdiven boşluğu temizliği için doğru çözüme sahibiz. Bir merdiven boşluğu mevsime bağlı olarak farklı şekilde kirlenir. Her kış döneminden sonra, zemindeki çakıl ve tuz kalıntılarını gidermek için merdiven boşluğunuz iyice temizlenmelidir. Tuz, korozyon hasarının en yaygın nedenidir!
Merdiveninizin zemin kaplamasında, oluklarında veya diğer çelik kirişlerinde hasar olsun, “Nisan Temizlik şirketi” olarak, merdivenlerinizi ve ayrıca girişlerini, kapılarını ve giderlerini malzeme ve çevre dostu bir şekilde korumak için özel bilgi birikimine, özel eğitimli personele ve modern ekipmana sahibiz. Zemin kaplamanızın yenilenmesi için tekniklerimizi yerinde bir randevu ile açıklamaktan ve isteklerinize ve şartnamelerinize göre, İstanbul’daki merdiven boşluğunuzun temizlenmesi için özel olarak hazırlanmış bir teklif sunmaktan mutluluk duyarız.

Kapıcılık Hizmetleri

Haftada 1 veya 2 defa Apartman temizliği

  • Haftada bir veya iki defa Apartman temizliği
  • Bahçe temizliği
  • Cim biçme hizmetleri
  • Çöp toplama hizmetleri